Studio Graficzne

Grafika reklamowa jest naszą pasją. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją wszelkich materiałów reklamowych i wydawnictw. Projektujemy i drukujemy plakaty, ulotki, katalogi, opakowania. Tworzymy ilustracje, strony internetowe, logotypy wraz ze wszystkimi elementami identyfikacji wizualnej, projekty książek i albumów. Można na nas liczyć w każdej sytuacji w której potrzebna jest pomoc grafika.

Studio grafiki

Grafika reklamowa jest naszą pasją.

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją wszelkich materiałów reklamowych i wydawnictw. Projektujemy plakaty, ulotki, katalogi, opakowania. Tworzymy ilustracje, strony internetowe, logotypy wraz ze wszystkimi elementami identyfikacji wizualnej, projekty książek i albumów. Można na nas liczyć w każdej sytuacji w której potrzebna jest pomoc grafika

Grawerowanie laserem

Obróbka laserem CO2 jest nowoczesną, bardzo precyzyjną, trwałą metodą znakowania i cięcia przedmiotów.

Laser CO2 świetnie sobie radzi z plexi, drewnem, korkiem, skórą (również sztuczną), szkłem, gumą, papierem, laminatami. Wykonujemy pieczątki, stemple, tabliczki znamionowe, szyldy, adresówki dla zwierząt. Nawet pojedyńcze wykonanie eleganckiej dedykacji na upominku jest szybkie i tanie.

Druk Cyfrowy

Druk cyfrowy jest niezastąpionym rozwiązaniem dla niskich i średnich nakładów. Nie wymaga skomplikowanej przygotowalni dzięki temu możliwe jest wydrukowanie nawet jednego egzemplarza w jakości zarezerwowanej do tej pory dla druku offsetowego.

Dzięki najnowszym na rynku urządzeniom firmy Konica Minolta gwarantujemy wydruki o niespotykanym dotąd w druku cyfrowym odwzorowaniu kolorów.